Jmeniny
Dnes je 24.03.2023
Svátek má Gabriel

Autorův profil na serveru


Celkový počet příspěvků autora je: 31

Vážení družstevníci,

 

dne 16.3.2023

se ruší úřední hodiny

z důvodu čerpání dovolené.

 

 

 

 

 

 Představenstvo BD Poseidon svolává náhradní členskou schůzi na 16.2.2023. Podrobnosti v článku.

 

 

 Představenstvo BD Poseidon svolává členskou schůzi na 31.1.2023. Podrobnosti v článku.

 

 

 

 

 

 

 Osvobození od daně z příjmu z bezúplatného nabytí části družstevního podílu bylo schváleno.

 

 

 

 

 Vrátila se nám z Magistrátu Města Pardubic již větší část podepsaných smluv o smlouvě budoucí.23.08.2022 Čištění garáží

Vážení družstevníci

Úklid garáží 

bude prováděn ve čtvrtek 22.9.2022

 08.07.2022 Z členské schůze

Pro ty z Vás, kteří nebyli na náhradní členské schůzi, uvádíme několik zpráv.27.06.2022 Schůze a smlouvy

Vážení družstevníci, dovolíme si Vám připomenout, že zítra, v úterý, od 18:00, se koná náhradní členská schůze.Představenstvo BD Poseidon svolává členskou schůzi na čtvrtek 2.6.2022. Podrobnosti v článku.

 

 

 

 

 

 

 

 Vážení družstevníci, ve Vašich emailech naleznete vyúčtování služeb za rok 2021.

Součástí zaslaného emailu jsou i pokyny a lhůty k podání reklamací a následném placení nedoplatku případně očekávání přeplatku.

Hlavně si dovolíme upozornit, aby jste nedoplatky nehradili dříve, než budou vypořádány reklamace, tedy nejlépe po 25.5.2022.

Pokud jste vyúčtování neobdrželi, zkontrolujte prosím složku nevyžádané pošty či spamu, případně si napište na družstevní email.

 

 Na členské schůzi jsme Vás vyzývali k podpisu nových smluv budoucích.

Přesto, že první z Vás podepsali své smlouvy ještě na členské schůzi, nemáme je dosud zpět od Města Pardubice podepsané.

Na vině jsou technické postupy Města Pardubice.Vážení družstevníci, dovolujeme si Vás upozornit na Členskou schůzi konanou dne 9.2.2022 od 18:00 ve společenském sále AFI paláce.Vážení družstevníci,provádí se odečet spotřeby vody a tepla v úterý 11.1. 2022Vážení družstevníci, omlouváme se, že musíme zrušit svolanou členskou schůzi.Po jednáních se zástupci Města Pardubice jsme byli informováni o dalším postupu ve schvalování nových smluv.Představenstvo BD Poseidon svolává členskou schůzi na 20.12.2021. Podrobnosti v článku.Při přípravě převodů bytů do osobního vlastnictví jsme nalezli nesrovnalosti v prohlášení vlastníka vloženém na katastru nemovitostí a aktuálním stavem. Vzhledem k tomu, že je aktuálně BD většinovým spoluvlastníke, je poslední možnost provést změnu relativně jednoduchou formou. V budoucnosti by se již nemusela potřebná většina vlastníků pro hlasování najít.Na říjnovém zastupitelstvu Města Pardubic byl schválen záměr uzavření nových smluv o smlouvách budoucích a nových smluv kupních.Zastupitelstvo Města Pardubic na svém jednání dne 21.10.2021 od 15:00 projedná nové smlouvy ohledně převodů bytových jednotek v OKC Poseidon.Vážení družstevníci, ve středu se sejdeme na náhradní členské schůzi ve společenském sále Paláce Pardubice (Afi palác).Představenstvo BD Poseidon svolává Náhradní Členskou schůzi na 23.6.2021. Podrobnosti v článku.Představenstvo Bytového družstva Poseidon Vás zve na členskou schůzi

 Jistě vnímáte různé zprávy o problémech s převody bytů do osobního vlastnictví v různých městech – v Liberci, Říčanech či Olomouci. Dlouho jsme si mysleli, že my v Pardubicích jsme na tom lépe.09.05.2021 Úklid garáží

Vážení družstevníci,

ÚKLID GARÁŽÍ

bude prováděn dne

22.5.2021 (sobota)Dne 6. května 2021 skončila doba na podání reklamace vyúčtování za rok 2020. Vzhledem k uplatněným reklamacím a opravě ceny za teplo bude proveden přepočet vyúčtování. Nové vyúčtování obdržíte do 10.5.2021.Vážení družstevníci,

vzhledem k situaci s COVID-19 se do odvolání ruší úřední hodiny.

Veškeré záležitosti budou vyřizovány elektronicky, popř. osobně po předchozí domluvě.

 

Vyvěšeno dne 21.10.2020                                               Představenstvo BDMáme zde další termíny konzultčních schůzek. Počet volných míst bude v článku aktualizován.Kancelář bude uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené.Jak jsme již avizovali, máte možnost zúčastnit se konzultačních schůzek v kanceláři BD ohledně převodu bytů do osobního vlastnictví či naopak o možnosti zůstat se svým bytem v Bytovém družstvu Poseidon.Vážení družstevníci, budoucí vlastníci.

V rámci připravovaného Společenství vlastníků je jednou z možností, jak společenství řídit, sestavit výbor.06.07.2020 Konzultační dny

Představenstvo BD Vám nabízí prostřednictvím svých členů V. Navrátila a V. Žváčka nabízí možnost osobní konzultace záležitostí ohledně převodu bytů do osobního vlastnctví.
Copyright (c) 2018-2020 BD POSEIDON, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: