Jmeniny
Dnes je 24.07.2024
Svátek má Kristýna

Akce výměna oken - informace o průběhu

28.08.2023 Představenstvo BD Poseidon 8653
obrázek v článku

Vážení družstevníci,

léto se pomalu chýlí ke závěru, podzim se nezadržitelně blíží a s ním i nutnost finálně dořešit výměnu oken, která by měla proběhnout v příštím roce. Věříme, že jste načerpali po dovolených nové síly a že oceníte pár informací, které vám touto cestou chceme k výše uvedené akci poskytnout.

Představenstvu BD Poseidon se podařilo zajistit celkem 7 nabídek s různým návrhem materiálového provedení, řešení oblouků a tomu odpovídající i cenové úrovně jednotlivých nabídek.

Aktuálně všechny nabídky pečlivě procházíme a následně proběhnou schůzky s potenciálními dodavateli, ze kterých by měl vyplynout finální dodavatel, který bude nabízet optimální řešení (cena, nabízené řešení/provedení, termíny realizace, ostatní parametry…)

Máme za sebou dosti horké dny, kdy by tepelnou pohodu v bytech zlepšily předokenní žaluzie. Zamyslete se, zda by to bylo řešení, které by Vám zpříjemnilo bydlení s ohledem na další roky, které mají být stále teplejší.

Pravděpodobně v říjnu t.r. se uskuteční členská schůze, na které se budeme celé problematice znovu podrobně věnovat, seznámíme vás již s konkrétními informacemi stran materiálového provedení, řešení oblouků, termínů, financování a všeho, co vás bude v této souvislosti zajímat.

Další případné důležité informace s vámi budeme v předstihu sdílet.

Přejeme vám příjemný závěr léta!

 

S pozdravem

 

Představenstvo BD Poseidon
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright (c) 2018-2020 BD POSEIDON, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: