Jmeniny
Dnes je 26.01.2022
Svátek má Zora

Web získal nové funkce a nový svěží vzhled

05.11.2018 Švestka Štefan 23967
obrázek v článku

Přetvoření webových stránek přichází v širším balíku změn, které odstartovala již oznámená změna poskytovatele internetu. Funkce, které budete moci využívat, přitom nejsou konečným výčtem. V budoucnu přibudou další možnosti, které zpříjemní informační servis u nás na BD Poseidon.

Mnohé funkce jsou běžným návštěvníkům webu skryté, přesto je dobré zmínit, že stránky mají nový redakční systém, který je mnohem snazší na ovládání menu. Administrátor stránek mnohem snáze ovlivní vzhled stránek a tím výsledný dojem u návštěvníka.

Pojďme však k funkcím, které zaznamenáte jako družstevník.

Především jste všichni družstevníci BD Poseidon zaregistrováni a máte možnost si pomocí automatizovaného systému zaslat přístupové informace emailem. Zároveň máte možnost si sami změnit přístupové jméno a heslo. V případě technického problému nás samozřejmě můžete kontaktovat a rádi vám pomůžeme.

Po přihlášení se před vámi objeví vaše startovací obrazovka rozdělená zatím do dvou sekcí. V sekci Můj profil naleznete informace, které o vás jako zpracovatel informací máme uložené.

V dalším formuláři Nahlásit opravu můžete nahlásit opravu na družstevním majetku.

Jistě jste již notnou dobu nezaregistrovali zpravodaj, který chodil v nepravidelných intervalech do vašich emailových schránek. I tato záležitost je již znovu zprovozněna a budeme vám distribuovat důležité informace nejen nástěnkami a vyvěšením ve výtazích.

Výčet výhod nových stránek zdaleka nekončí, určitě vás nechceme napoprvé zahltit informacemi, ale necháme vám čas na sžití se s novým webem.

Pokud by vám na webu chyběly informace nebo jste měli návrh na vylepšení webu, tak jsme otevřeni vašim návrhům a uvítáme je.

Copyright (c) 2018-2020 BD POSEIDON, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku